Webdesign


  • webdesign je náš denní chléb
  • umíme to i s grafickým návrhem
  • váš web bude responsivní
  • rychlost webu je pro nás důležitá
  • uspokojíme i vyhledávače skrze takzvané SEO
  • i E-shop či éšop pro vás rádi navrhneme

Troufneme si tvrdit, že weby umíme. Začalo to rokem 2005 a prvními osobními stránkami. Nyní nabízíme nejen líbivou webovou prezentaci, ale i vše důležité okolo co není na první pohled vidět. Ptáte se, co že potřebujete kromě toho, aby web dobře vypadal? Rádi vám to vysvětlíme osobně, případně detailněji rozebereme níže.

Vytvoříme vám jednoduchou prezentaci, ale naprogramujeme i složitější webový projekt. Záleží co od webu potřebujete a očekáváte - to vše si vyjasníme než se pustíme do díla.

Jak to celé probíhá,

když se rozhodnete s námi spolupracovat.

1. Seznámení s projektem

Vyplníte nám všetečný dotazník. Ptáme se na vaši konkurenci, cílovou skupinu, v čem jste jedineční, co se vám líbí, co ne, a co od nového webu očekáváte. Z procesu vás nevynecháme - budeme spolupracovat.

2. Koncept a konzultace

Až budeme mít většinu informací, sepíšeme detaily projektu, navrhneme vzhled webu a jeho strukturu, domluvíme se na procesu a "deadline". To vše s vámi budeme konzultovat.

3. Vytváříme web

Pustíme se do práce. Webdesign je postupný proces. My se budeme chlubit dílčími výsledky a vy zase nebudete šetřit pochvalami a konstruktivní kritikou. Věříme, že takto vzniká kvalitní web.

4. Optimalizace

Až bude vše dokončené, postaráme se ještě o optimalizaci a zapracujeme na rychlosti webu. Víme jak na to. Projekt předáme a můžeme se domluvit na správě vašich nových stránek.

Reference

webdesign

Kontaktujte nás   Zajímá vás více?

Co od webu chcete,

ale ještě to třeba netušíte.

Ať to dobře vypadá

Ať už se ve webdesignu a jeho trendech vyznáte, nebo ne, bude chtít, aby váš nový či předělaný web dobře vypadal. Nejlepší na tom je, že v tomhle se dozajista shodneme. Navrhneme vám rozložení webu na míru, zpracujeme vektorovou i bitmapovou grafiku a to tak, aby web nehrál všemi barvami a nepoužíval příliš mnoho odlišných stylů - to se nelíbí nikomu. Víme jak na úpravu fotografií a dokážeme dokonce i 3D. Podíváme se také na fonty, které pro vás budou vhodné.

Ať nás lidi najdou

Velké množství lidí na váš web zavítá skrze vyhledávače jako je Google nebo Seznam a vy chcete aby se odkaz na váš web ideálně zobrazil na první stránce a co nejvýše. Lidé vyhledávají určité fráze a my se pokusíme odhalit vyhledávací slova a fráze vaší cílové skupiny. Ty pak využijeme v obsahu webu aby byl pro vyhledávače na dané fráze atraktivnější. Tomu se říká optimalizace pro vyhledávače - neboli SEO.

i z mobilu

Ač se to nezdá uvěřitelné, více než polovina uživatelů dnes navštěvuje web z mobilu. Google v roce 2019 reagoval zavedením větší váhy při řazení vyhledávaní pro weby které jsou zároveň přizpůsobené mobilním zařízením. Za nás je to jistě krok dobrým směrem. Web kde nemusíme zvětšovat abychom přečelti text či klikli na tlačítko je prostě atraktivnější. Tomuhle standardu se říká Responsivní design a my se jím řídíme.

Rychlost je důležitá

I když se rychlost načítání webu (prozatím) podílí na řazení ve vyhledávači jen malou měrou (tedy pokud web není opravdu pomalý), je stále důležité, aby se zobrazil během prvních několika vteřin. Podle statistik 53% uživatelů opustí stránku, když načítání trvá déle než 3 vteřiny. Postaráme se o to aby váš web byl rychlý. Víme jak na to.
Kontaktujte nás

Nezávazný poptávkový formulářMáte nějaká další přání?