Tvorba Webových Stránek
Hradec Králové


  • tvoříme webové stránky na míru
  • originální grafický návrh je samozřejností
  • vaše nové webové stránky budou responzivní
  • velký důraz klademe na optimalizaci rychlosti webu
  • optimalizujeme také pro vyhledávače pomocí SEO
  • rádi pro vaše podnikání navrhneme E-shop
  • osobně se můžeme potkat v Hradci Králové a okolí
Kontaktujte nás   Naše reference
mockup web designu pro královéhradecké kvarteto

Proces tvorby webových stránek

aneb jak probíhá spolupráce.

1. Seznámení s projektem

Můžeme se potkat osobně v Hradci Králové a okolí, nebo vše vyřešit online. Vyplníte nám všetečný dotazník, ve kterém se ptáme na vaši konkurenci, cílovou skupinu, v čem jste jedineční, co se vám líbí, co ne, a co od nového webu očekáváte. Z procesu tvorby webových stránek vás nevynecháme - budeme spolupracovat.

2. Koncept a konzultace

Až budeme mít většinu informací, sepíšeme detaily projektu, navrhneme vzhled webu a jeho strukturu, domluvíme se na procesu, "deadline" a ceně. To vše s vámi budeme konzultovat.

3. Vytváříme web

Pustíme se do práce. Tvorba webových stránek je postupný proces a my se budeme chlubit dílčími výsledky. Vy zase nebudete šetřit konstruktivní kritikou či pochvalami. Věříme, že takto vzniká kvalitní web.

4. Optimalizace

Až bude vše dokončené, postaráme se ještě o to co není na první pohled, ale kvalitní web na míru by měl mít. Zejmána zapracujeme na rychlosti načítání a základní optimalizaci pro vyhledávače. Víme jak na to. Projekt předáme a můžeme se případně domluvit na správě vašich nových webových stránek.

Reference

tvorba webu
Kontaktujte nás   Zajímá vás více?

Jaká byste od webu měli mít očekávání,

ale ještě to třeba netušíte.

Ať nový web dobře vypadá

Ať už se ve webdesignu a jeho trendech pohybujete, nebo ne, budete chtít, aby vaše nové stránky dobře vypadaly. Nejlepší na tom je, že v tomhle se dozajista shodneme. Navrhneme vám rozložení webu na míru, zpracujeme bitmapovou i vektorovou grafiku a to tak, aby webová stránka nehrála všemi barvami a nepoužívala příliš mnoho odlišných stylů - to se nelíbí nikomu. Víme jak na úpravu fotografií a zvládneme dokonce i modely ve 3D. Podíváme se spolu také na fonty, které pro vás budou vhodné.

Ať nás lidé najdou na Googlu

Velké množství lidí na váš web zavítá skrze vyhledávače jako je Google nebo Seznam a vy chcete, aby se odkaz na vaši prezentaci ideálně zobrazil na první stránce a to co nejvýše. Lidé vyhledávají určité fráze vztahující se kvašemu oboru a my se pokusíme tyto slovní spojení (klíčová slova) odhalit nejlépe ve vztahu k cílové skupině vašich návštěvníků. Ty pak využijeme v obsahu webu aby byl pro vyhledávače na dané fráze atraktivnější. Tomu se říká optimalizace pro vyhledávače - neboli SEO. Velkou roli zde hrají například i správnost kódu webu a zpětné odkazy z kvalitních zdrojů. SEO je mocný nástroj, ale zkrátka vyžaduje jisté úsilí.

Web použitelný i na mobilním zařízení

Ač se to nezdá uvěřitelné, více než polovina uživatelů dnes navštěvuje internet z mobilního zařízení. Google v roce 2019 reagoval zavedením větší váhy při řazení vyhledávaní pro weby které jsou zároveň přizpůsobené mobilním zařízením. Za nás je to jistě krok dobrým směrem. Web kde nemusíme zvětšovat abychom přečelti text či kliknuli na tlačítko je prostě atraktivnější. Tomuhle standardu se říká Responzivní webdesign a my se jím řídíme.

Rychlost webu je důležitá

I když se rychlost načítání webových stránek (prozatím) podílí na řazení ve vyhledávači jen malou měrou (tedy pokud web není opravdu pomalý), je stále důležité, aby se zobrazil během prvních několika vteřin. Podle statistik 53% uživatelů opustí internetovou stránku, když načítání trvá déle než 3 vteřiny. Postaráme se o to aby váš web byla rychlý. Víme jak na to.

Proč si nechat vytvořit webové stránky právě od nás?

Troufneme si tvrdit, že weby tvořit umíme. Nesmělé začátky sahají do roku 2005 v podobě prvních osobních webových stránek. Nyní nabízíme nejen líbivou internetovou prezentaci, ale i vše důležité okolo co není na první pohled patrné. Ptáte se, co že potřebujete kromě toho, aby webová stránka dobře vypadala? Rádi vám to vysvětlíme osobně, případně detailněji rozebíráme výše. Hrdě se hlásíme ke Google iniciativě #PerfMatters.

Nabídneme tvorbu jednoduché www stránky na míru, ale dokážeme naprogramovat i složitější projekt. Záleží co od webu potřebujete a očekáváte - to vše si vyjasníme než se pustíme do díla. Za kvalitou vaší nové webové prezentace si stojíme jednoduše proto, že ji bereme jako svoji vizitku.

Jelikož je každý projekt individuální, ceník pro tvorbu webových stránek u nás nenaleznete. Konečnou cenu se ale dozvíte hned po oboustranné domluvě rozsahu projektu. Pro zákazníky s nízkým rozpočtem pak doporučíme vhodnou alternativu, jakou může být například povedený český projekt Webnode, kde je možnost si stránky sestavit svépomocí.

Kontaktujte nás

Nezávazný poptávkový formulář

pro tvorbu webových stránek
Ohledně tvorby webu se můžeme podkat osobně v Hradci Králové, Pardubicích a okolí, nebo vše vyřešit online. Následující formulář slouží pouze pro základní nastínění projektu - před tvorbou webu zasíláme podrobný dotazník, který dobře monitoruje potřebné podklady. Můžete nám také jen napsat.


Máte nějaká další přání?