Tvorba Webových Stránek
Hradec Králové


  • web design je náš denní chléb
  • umíme to i s grafickým návrhem
  • vaše nové webové stránky budou responsivní
  • rychlost webu je také důležitá
  • uspokojíme vyhledávače skrze takzvané SEO
  • rádi pro vás navrhneme E-shop
Kontaktujte nás   Více info
mockup web designu pro královéhradecké kvarteto

Proces tvorby webových stránek

aneb jak probíhá spolupráce s námi.

1. Seznámení s projektem

Vyplníte nám všetečný dotazník. Ptáme se na vaši konkurenci, cílovou skupinu, v čem jste jedineční, co se vám líbí, co ne, a co od nového webu očekáváte. Z procesu tvorby vás nevynecháme - budeme spolupracovat.

2. Koncept a konzultace

Až budeme mít většinu informací, sepíšeme detaily projektu, navrhneme vzhled webu a jeho strukturu, domluvíme se na procesu a "deadline". To vše s vámi budeme konzultovat.

3. Vytváříme web

Pustíme se do práce. Tvorba webových stránek je postupný proces. My se budeme chlubit dílčími výsledky a vy zase nebudete šetřit konstruktivní kritikou a pochvalami. Věříme, že takto vzniká kvalitní web.

4. Optimalizace

Až bude vše dokončené, postaráme se ještě o optimalizaci a zapracujeme na rychlosti webu. Víme jak na to. Projekt předáme a můžeme se případně domluvit na správě vašich nových webových stránek.

Reference

tvorba webu
Kontaktujte nás   Zajímá vás více?

Co od webu chcete,

ale ještě to třeba netušíte.

Troufneme si tvrdit, že tvořit weby umíme. Nesmělé začátky sahají do roku 2005 v podobě prvních osobních webových stránek. Nyní nabízíme nejen líbivou internetovou prezentaci, ale i vše důležité okolo co není na první pohled patrné. Ptáte se, co že potřebujete kromě toho, aby web dobře vypadal? Rádi vám to vysvětlíme osobně, případně detailněji rozebereme níže.

Nabídneme tvorbu jednoduché www stránky, ale dokážeme naprogramovat i složitější webový projekt. Záleží co od webu potřebujete a očekáváte - to vše si vyjasníme než se pustíme do díla.

Ať web dobře vypadá

Ať už se ve web designu a jeho trendech pohybujete, nebo ne, bude chtít, aby vaše nové stránky dobře vypadaly. Nejlepší na tom je, že v tomhle se dozajista shodneme. Navrhneme vám rozložení webu na míru, zpracujeme vektorovou i bitmapovou grafiku a to tak, aby internetová stránka nehrála všemi barvami a nepoužívala příliš mnoho odlišných stylů - to se nelíbí nikomu. Víme jak na úpravu fotografií a zvládneme dokonce i modely ve 3D. Podíváme se spolu také na fonty, které pro vás budou vhodné.

Ať nás lidé najdou

Velké množství lidí na váš web zavítá skrze vyhledávače jako je Google nebo Seznam a vy chcete, aby se odkaz na vaše stránky ideálně zobrazil na první stránce a co nejvýše. Lidé vyhledávají určité fráze vztahující se kvašemu oboru a my se pokusíme tyto klíčová slova odhalit a to nejlépe ve vztahu k cílové skupině návštěvníků. Ty pak využijeme v obsahu webu aby byl pro vyhledávače na dané fráze atraktivnější. Tomu se říká optimalizace pro vyhledávače - neboli SEO.

Použitelné i z mobilu

Ač se to nezdá uvěřitelné, více než polovina uživatelů dnes navštěvuje web z mobilního zařízení. Google v roce 2019 reagoval zavedením větší váhy při řazení vyhledávaní pro weby které jsou zároveň přizpůsobené mobilním zařízením. Za nás je to jistě krok dobrým směrem. Web kde nemusíme zvětšovat abychom přečelti text či kliknuli na tlačítko je prostě atraktivnější. Tomuhle standardu se říká Responsivní Web Design a my se jím řídíme.

Rychlost webu je důležitá

I když se rychlost načítání webových stránek (prozatím) podílí na řazení ve vyhledávači jen malou měrou (tedy pokud web není opravdu pomalý), je stále důležité, aby se zobrazil během prvních několika vteřin. Podle statistik 53% uživatelů opustí internetovou stránku, když načítání trvá déle než 3 vteřiny. Postaráme se o to aby vaše webová stránka byla rychlá. Víme jak na to.
Kontaktujte nás

Nezávazný poptávkový formulář

pro tvorbu webových stránek


Máte nějaká další přání?